CH. BAGS Z KRAJE BÍLÉ PĚNY

 

Vítejte na webu BAGSE Z KRAJE BÍLÉ PĚNY

Bags z Kraje bílé pěny se narodil 2.4.2012, DKK 0/0

 

CHOVNÝ PES (výběrová třída chovnosti)

Výstavy:  CH ČR, CH SR, Výborný, CAJC, 3xCAC, 3xCAC SR, 2xBOS, 2xCACIB, 2xRes.CAC, Res.CAC SR, 4xVítěz třídy, Krajský vítěz, Národní vítěz, 2xCAC ČMKU

Zkoušky:  BH, ZZO, ZOP, ZM, ZPU 1, FPr 1

 

www.hovawart.cz/databaze/psi/info.php?id=7389

 

Tyto stránky jsem založila pro našeho psího miláčka, Bagse.

Vždy jsme věděli, že si pořídíme pejska. Motorem pro nás bylo, když k nám přišel jeden "tulák", kterého jsme pojmenovali Teddy, a naplnil naše dny radostí a zároveň i starostmi:-). Rok po jeho příchodu jsme Teddymu začali vybírat kamaráda. Vybrali jsme právě HOVAWARTA a rozhodně toho nelitujeme.

Tuto rasu jsme vybrali nejen proto, že jsme chtěli kamaráda a zároveň pejska k rodinnému baráčku, který nás bude střežit a nenechá naši velkou zahradu ladem, ale i proto, že toto plemeno nám do budoucna přišlo nejvíce vyhovojucí. Výhodou je především všestrannost k výcviku, oddannost rodině a výborné zdravotní přepodklady (více o plemeni se dozvíte www.hovawart.cz/).

Našeho Bagsíka vychovávame jako společníka, který nás doprovází skoro všude, kde je pejskům dovoleno. Na druhou stranu, jeho hlídací instinkt (především doma za plotem) nelze zapřít, takže si můžeme být jisti, že v případě potřeby si nás rozhodně ohlídá:-).

 

 

 

matka: Aila Sobí dvůr, www.hovawart.cz/databaze/psi/info.php?id=4203

otec: Aslan z Kraje pestrého kamení, www.hovawart.cz/databaze/psi/info.php?id=4106